FORKLİFT BRANDASI HİZMETLERİ

  • Blog Header Image

Forklift Brandası:

Her türlü hava şartlarına dayanıklılığı ve sağlamlığı ile tercih edilmektedir. 1100 dny, pvc ve polyester branda yapımında kullanılmaktadır. 080 şeffaf branda ve kalın diç fermuar kullanılmaktadır.

Forkliftleriniz için kış aylarında ihtiyaç duyguğunuz branda sistemi iki yan ve ön ,arka kısımları şeffaf 0.80 mm branda olup ön kısmı isteğe baglı olarak 3 mm şeffaf pleksi yapılabilir.Forklift brandası olarak ürettiğimiz forklift brandaları soğuk ve sıcak çalışma şartlarda çok kullanışlıdır.Forklift brandası olarak ürettiğimiz forklift brandaları soğuk ve sıcak çalışma şartlarda çok kullanışlıdır.Forkliftinize uygun her şekil ve özellikte imalat yapılmaktadır.Forklift kabinleri operatörlerin görüşünü en yüksek seviyede tutacak şekilde tasarlanır. Kabinin her iki kapısında sürgülü alüminyum çerçeve bulunmakta olup, kapılar istenildiğinde kolaylıkla sökülüp takılabilir. Ön cam ve silgi motoru, kolu, süpürgesi standart olarak müşteriye sunulur. Arka cam; forkliftin dizaynına göre servis bakımlarında ve aracın kullanımında engel teşkil etmeyecek şekilde, sabit cam veya amortisörlü açılır cam olarak uygulanır. Kabin tavan bölümü yine operatörün görüşünü engellemeyecek şekilde tasarlanır ve üretilir.

forklift brandası ile ilgili görsel sonucuforklift brandası ile ilgili görsel sonucuforklift brandası ile ilgili görsel sonucuforklift brandası ile ilgili görsel sonucuforklift brandası ile ilgili görsel sonucuforklift brandası ile ilgili görsel sonucu