YAŞAM ÇADIRI AFET İSKAN ÇADIRI

  • Blog Header Image

Yaşam Çadırı Afet İskan Çadırı

Yaşam Çadırı Afet İskan Çadırı, hayat üzerine kurulan çadır ürünleridir bu ürünler hayat kurtara bilecek niteliğe sahip bu tip çadırlar afet iskan çadırı olarak bilinen mülteci çadırlar dır çadırlarımız göç etmiş insanların bulunduğu topluluklara gönderilip  bu çadırların içerisinde yaşamaktadır belirli tip ve ölçüler mevcuttur ülkemizde bu şadırlar hayati önem taşımaktadır izolasyonlu olan bu çadırlar aynı zamanda alev yürütmeme özelliğine sahiptir mülteci çadırlarımız bir ev sıcaklığını sağlamaktadır. Yaşam Çadırı Afet İskan Çadırı, Türkiye şartlarında en çok ihtiyaç duyulan Çadır profili, Afet İskan Çadırlarıdır. Çünkü ülkemiz birinci dereceden deprem kuşağı etkisi altındadır, bu sebep ile acil yaşam çadırı imalatını yapmaktan Gurur duymaktayız.

Yaşam Çadırı Afet İskan Çadırı  Maalesef ki ülkemizde doğal felaketler yaşanabiliyor. Bu tür acil afetlerde en çok ihtiyaç duyulan belli başlı afet sonrası ekipmanları arasında afet çadırları önemli bir yer tutuyor. Sığınma amaçlı kullanılan ve brandadan üretilen yaşam odalarına afet çadırı denilmektedir. Firmamız bu konuda son derece hassastır ve afet çadır üretimine öncelik vermektedir. Ekonomik fiyatlar ile satışa sunulan afet çadırlarımızdan, herhangi bir felaketle karşılaşmadan evvel tedbir amaçlı almanız sizlere öneriyoruz.

Afet çadırı nasıl yapılır? Afet çadırlarında kurulumun pratik ve hızlı olması ve kullanım rahatlığı ön plandadır. Olası doğal afetlerde belirlenen alanlara, mümkün olduğunca kısa bir süre içersinde kurulması gerekmektedir. Malzemeleri şartlara dayanıklı şekilde üretilmelidir ve kolay yıpranmamalıdır. Firmamız bu konuda gereken tüm kurulum bilgilerini sağlarken, üretmiş olduğu afet çadırlarının kalitesi ve tercih ediliyor olması ile gurur duymaktadır. Vatandaşa hizmet politikası üzerinden üretim yapan firmamızın tüm çadır ve diğer ürünlerinin tasarımında esas olan, değerli müşterilerimizin her durum ve şart altında kullanabileceği ürünleri üretmek ve bundan kesintisiz memnuniyet sağlamaktır. 

Kullanım Alanları:

  • Afet Durumlarında
  • Acil Durumlar
  • Arama Kurtarma
  • Komuta Merkezi
  • Dinlenme Alanı
  • Depo Alanı Olarak

 

Bu tür ürünlerin üretimi için belirli bir alana ihtiyaç duyulmaktadır bu tip çadırları Kale Gölge Sistemleri olarak tüm techisat, ekipman ve uzman ekiplerimizle hayat kurtaıcak çözümler üretmeye her geçen yıl daha azimle çalışmaktayız sizde profesyonel ve uzman bir işçilik seri üretim istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilir uygun Barınak Çadırlarımızdan yararlana bilirsiniz